Technické informace

Informace o Gynolaseru

GYNOLASER™ je patentovaný aplikátor, který není součástí základního vybavení frakčního CO2 laseru FRAXIS. CO2 laser FRAXIS™ je vybaven americkým laserem s vysoce stabilní RF COsondou od výrobce Synrad Inc., USA s tradicí již od r. 1984. Nová generace operační hlavice SMART SURGITM umožňuje změnu velikosti spotu od 0,2 mm do 1,3 mm přímo na hlavici přístroje. Výhradní zastoupení CO2 laseru FRAXIS™ a aplikátoru GYNOLASER™ je společnost BP-Medical. Mnoho distributorů vaginálních aplikátorů používá při svých prezentacích slovo „gynolaser“. GYNOLASER™ je na světě jen jeden. Jste tu správně! Je třeba si při výběru CO2 laseru a aplikátoru na vaginální rejuvenaci do vaší kliniky dát pozor. GYNOLASER™ a FRAXIS™ je neprodávanější řešení na vaginální rejuvenaci v ČR a SR.


MÁTE DOTAZY OHLEDNĚ GYNOLASERU™?

Kontaktujte nás a rádi Vám odpovíme na Vaše otázky.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Odborník ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, je osobou oprávněnou předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky či zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou poskytovat zdravotní péči.

Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika (např. neindikované použití léku apod.)