O zákroku

FRAXIS™ s aplikátorem GYNOLASER™

FRAXIS™ s aplikátorem GYNOLASER™ byl vyvinut s cílem pomoci ženám zkvalitnit jejich život. Estetická gynekologie jako novým směrem estetické medicín a ošetření GYNOLASEREM ve světě zažívá obrovský boom. Nedokážete si představit gynekologickou ordinaci bez ultrazvuku? Stejně si dnes gynekologové ve světě nedokážou představit ordinaci bez CO2 laseru a epilačního laseru.

Ženám nestačí vypadat dobře jen na venek. Je pro ně důležité cítit se sebejistě v každém věku. Žena trpící stresovou inkontinencí nebo nedostatečným zvlhčením pochvy se ale dokonalá cítit nedokáže. Ať už je to v důsledku vaginálních porodů nebo kvůli období menopauzy.

Zájem českých i slovenských žen o estetickou gynekologii proto každým rokem významně roste. Nenechte si tento trend utéct. Pořízení GYNOLASERU je investicí s rychlou návratností.

Jeho pozitivní dopad na léčbu stresové inkontinence je podložen klinickými studiemi. U žen má díky okamžitému efektu velikou oblibu. Počet klientů gynekologických ordinací s CO2 laserem tak rapidně roste. GYNOLASER™ postupně vytlačuje drahé a pro pacientky fyzicky náročné operace.

Ambulantní ošetření GYNOLASEREM jako dostupný gynekologický zákrok s vysokou úspěšností vrací ženám jejich sebevědomí. Přidejte se a pomožte ženám stát se šťastnějšími.

 

Produktové video


MÁTE DOTAZY OHLEDNĚ GYNOLASERU™?

Kontaktujte nás a rádi Vám odpovíme na Vaše otázky.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Odborník ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, je osobou oprávněnou předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky či zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou poskytovat zdravotní péči.

Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika (např. neindikované použití léku apod.)